Whatsapp Siparişi / Order

About Us

concavegoldenage is the design R & D institution. Surgical and Engineering Application Focused Project ” Perfect Design ” project is a deep perception management project consisting. In this project, concepts such as natural atmosphere valor values, perspective, dimension – field – depth are transferred to the composition. The visual vision expectancy in the mental substructure is poured into the sketch. 

Concave is a design R & D project. It has effective content that will reshape the design world.

everyone who working with us it wins…

Bizimle Çalışan Kazanır…

concavegoldenage tasarım Ar-Ge kurumudur. Cerrahi ve Mühendislik Uygulama Odaklı Proje olan ” Kusursuz Tasarım ” projesi, derin algı yönetimi projesidir. Bu proje kapsamında, doğal atmosfer valör değerleri, perspektif, boyut – alan – derinlik gibi kavramların kompozisyona aktarılmasıyla  oluşur.

Concave bir tasarım Ar-Ge projesidir. Tasarım dünyasını yeniden şekillendirmeye yarayacak etkili içeriklere sahiptir.

Özellikle Batı Avrupa ve Güney Amerika’da 600’den fazla 5 yıldızlı otel – tatil köyü ve Avrupa’nın en köklü markalarıyla çalışıyoruz. Amerika Menajerlerimizle birlikte Amerika’da ticaret yapmak isteyen firmaların, Amerika’nın en prestijli Mağazacılık Şirketlerinde, Fuarlarında ve Gösteri Merkezlerinde tanıtıp, pazar bulmalarına yardımcı oluyoruz.

0
    0
    Your Cart
    Your cart is empty